بوتاکس و انواع آن

ساخت وبلاگ

بوتاکس و انواع آن

ممکن است به خاطر وجود پیشانی سفت و محکم در برخی افراد، خیلی از ستارگان، بوتاکس را تا حدودی، یک کار بد بدانند، اما برای کسانی که در دنیای واقعی سعی در درمان آن داشته اند، بعید است که متوجه شوید آنها اصلاً هیچ کاری انجام داده اند یا نه. اگر چیزی غیر از” تزریق بوتاکس “نامگذاری می کردند، پذیرش بهتری بدست می آورد و در همان اوایل پیچیدگی بدی بوجود می آورد. دکتر استافورد برومند از ۷۴۰ جراحی پلاستیک در خیابان پارک در نیویورک می گوید. “همه صحبت ها در مورد اعتدال است و باید بیشتر به عنوان یک نوع عمل درست و حرفه ای دیده شود، به جای اینکه به عنوان یک روش برای نگاه متفاوت مورد استفاده واقع شود. شما ماشین خود را رها نکنید و (آزادانه در زمین رها نکنید) و آن را هر ۱۰ سال روبراه کنید- شما تعمیر و نگهداری منظم ماشین را انجام دهید تا آن را همچنان آماده رانندگی همانند یک ماشین نو نگه دارید.

 

بوتاکس دیسپورت و مسپورت چیست و فرق آنها در چه چیزی هست؟

دیسپورت و بوتاکس مصپورت معمولا برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک صورت و پیشانی استفاده می شوند. در حالی که هر دو کاربرد پزشکی دارند، به عنوان درمان های زیبایی تزریقی محبوبیت بیشتری دارند.

تولید بوتاکس دیسپورت به صورت پودر می باشد و معمولا نیازی نیست در دمای خاصی نگه داری شود، در دیسپورت ازماده ای مانند لاکتوز استفاده شده است، که این ماده به عنوان قند شیر، در شیر هم یافت می شود  بنابراین پزشک متخصص می بایست برای فردی که به شیر حساسیت دارد دیسپورت تزریق نکند. برای تزریق بوتاکس دیسپورت به مقدار بیشتری از این ماده نیاز است تا تزریق درست تری انجام گیرد و نتایج حاصل از آن رضایت بخش باشد.معمولا دیسپورت بعد از تزریق اثرات آن بر روی پوست زودتر نمایان می شود و معمولا بعد از یک روز اثر آن مشخص است، و درهنگام تزریق، فرد درد کمتری را احساس می کند.

بوتاکس مصپورت تولید ایران می باشد. کارایی بالا با عوارض کم از ویژگی های این نوع بوتاکس است، بوتاکس مصپورت را از نظر کمی و کیفی می توان با برندهای مختلف سایر کشورها برابر دانستبوتاکس مسپورت کارایی مشابه با بوتاکس دیسپورت دارد و از این لحاظ بهترین نوع بوتاکس است که ماندگاری طولانی در رفع چین و چروک های صورت دارد. این بوتاکس در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته است رضایت کامل بیماران را بدست آورد. قسمت بالایی صورت، بهترین ناحیه برای تزریق بوتاکس مصپورت استبوتاکس مسپورت دارای مزایای بسیاری است که ماندگاری آن یکی از این مزایا است.

عمل های زیبائی...
ما را در سایت عمل های زیبائی دنبال می کنید

برچسب : تزریق بوتاکس, نویسنده : yasaman بازدید : 109 تاريخ : شنبه 11 تير 1401 ساعت: 15:24