چه کسانی باید از بوتاکس استفاده کنند ؟

ساخت وبلاگ

چه کسی باید بوتاکس استفاده کند ؟

اکثر افراد می توانند نامزد درمان شوند، اما دکتر استافورد برومند، بیمارانش را ترغیب می کند تا واقع نگر باشند و درمان متجاوزانه (زوری) و یا غیر منطقی را انجام ندهند. و می گوید: “این یک راه خوب برای جلوگیری از چین و چروک های ریز است، اما من نمی خواهم جوانان به طور منفی تحت تأثیر این باور قرار بگیرند که تزریق بوتاکس لازم و ضروری است. مردم می توانند در اواخر دهه ی ۲۰ یا اوایل دهه ی ۳۰ زندگیشان شروع به به این درمان کنند و در این میان، نگهداری  و مراقیت آن مهمتر است – اگر مسائلی وجود داشته باشد که بتواند با درمان های پزشکی  و یا به هر وسیله ای حل شود، اما هرگز نمی خواهیم شخصیت یک چهره را تغییر دهیم. ایده ما این است که کاری کنیم که بیمار به دنبال همان شخصیت قبلی خود باشد و تحت تاثیر سن نباشد، به جای اینکه زنان خانه دار دنبال سطوح مختلفی از زیبایی باشند.

 

بوتاکس کف دست و مراقبت های پس از آنها

مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس کف دست

  • بهتر است تا ۳ روز بعد از جلسه درمانی، از انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
  • تا ۲۴ ساعت بعد از درمان، از رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید.
  • سعی کنید تا ۱ الی ۲ روز پس از تزریق دخانیات استعمال نکنید و مشروبات الکلی استفاده ننمایید.

موارد منع تزریق بوتاکس کف دست

تزریق بوتاکس برای عرق کف دست بیش از حد در زنان باردار یا مادران شیرده تجویز نمی‌شود. این روش همچنین برای کسانی که دارای مشکلات عضلانی یا عصبی هستند یا به خاطر این مشکلات تحت درمان می‌باشند، توصیه نمی‌شود.

معمولاً تزریق بوتاکس کف دست، شش ماه ماندگاری دارد و در برخی افراد تا یک سال هم دیده شده است.

تاثیر تزریق بوتاکس به دور چشم چقدر است؟

قطعا این سوال برای شما پیش آمده که تزریق بوتاکس دور چشم چقدر به رفع سیاهی و گوری زیر چشم کمک خواهد کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تزریق بوتاکس دور چشم بیشتر جنبه زیبایی داشته و برای از بین بردن چین و چروک های موجود در اطراف چشم و همینطور دیگر نواحی صورت از بوتاکس استفاده می شود. درباره اثر بخشی بوتاکس برای رفع گودی و سیاهی چشم پزشکان اطمینان کافی ندارند.

اما می توانید برای رفع سیاهی و پف زیر چشم از روش های دیگری همانند کربوکسی تراپی و لیزر درمانی و همینطور انواع فیلرها نیز استفاده کنید. یکی از مزایای تزریق بوتاکس به دور چشم پر شدن پلک پایین می باشد و به راحتی می تاند چین های این ناحیه را صاف کند. اما اثربخشی این ماده برای رفع سیاهی و گودی زیر چشم ثابت نشده است.

عمل های زیبائی...
ما را در سایت عمل های زیبائی دنبال می کنید

برچسب : تزریق بوتاکس, نویسنده : yasaman بازدید : 62 تاريخ : شنبه 11 تير 1401 ساعت: 15:28